• izmirwep@gmail.com
  • 0537 299 83 47

HAKKIMIZDA

izmirwep.net  2017 yılının nisan Ayında  alt yapı çalışmalarına başlayarak 2017  mayıs  ayında alt yapı çalışmalarını tamamlayarak yayın hayatına başlamıştır. 1 ay gibi süren azimli ve sabırlı bir çalışmanın ürünüdür. Devir, teknoloji devri. Çağımız, bilgi çağı. Bilim ve teknolojinin birleşmesiyle dünya hızla ilerlemektedir. izmir Esnafları Bu Amaçla Kurulmuş Bir Platformdur. turkiyepanel.com  içten dileklerimiz sunarız

izmirwep.net Amacı

izmirewep.net web sayfası 2017 mayıs tarihinde yayına başlamıştır. Her gün geliştirilmekte olan bir proje olup hedefi izmir ve ilçeleri için hazırlanan en etkin en kapsamlı iş ve Tanıtım Rehberi olma özelliğidir. izmir Esnafları; geleneğini çağımızın son teknolojik olanaklarından faydalanıp İnternet üzerinden kullanımını sağlamaktadır.

izmirde’ de bir ilk olan ve tahmini  800’ün üzerinde firma bilgisini bünyesinde barındıran izmir Esnafları  Profesyonel kadrosu ile maksimum hizmeti sunmaktadır. izmir’ de bu kapsamda bir ilk olan www.izmirwep.net ‘i sizlerin beğenisine sunmaktan  www.izmirwep.net  ailesi olarak onur duymaktayız.

Tüm bunların Yanı sıra Yeni Ticaret Kanunu ile Sermaye Şirketlerine Web Sitesi Zorunluluğu getirilmiş olması sebebi ile izmir sermaye şirketleri ve esnaflarımıza www.izmirwep.net sitemizin bir başka hizmeti olan Web Sitesi,Hosting,alandı domain,email,gibi konularda ayrıca 7/24 uygun fiyatlar da destek oluyoruz.

Yeni Ticaret Kanunu ile Sermaye Şirketlerine Web Sitesi Zorunluluğu

Nedir ? Ne Yapılmalı ? Nasıl Yapılmalı ?

Firma Rehberi

izmir de olan küçük büyük ayırd etmeden her keseye uygun  sadece izmir e özel ve izmir e gelen tüm misafirlerinde izmir de aradıklarınıtoptan & perakende  bulabilmesi adına ben www.izmirwep.net ismin de  bir web site açtım ve bunu aynı zamanda kazanç sağlaya bileceğim bir alan olmasını istedim sebebi ise yaşım 41 elimde bilişim teknolojileri bilgisayar pc kulanı mı adı altında  M.E.B  dan almış olduğum bir belge var sizce izmir içinde yaşayan esnaf,firma,tüketicilerin toptan ve perakende alış verişlerini de yapabileceği   7/24 ulaşabileceği toptan&perakende alış veriş yapabilecekleri olduğu gibi  izmir e gelen izmir i bilmeyen kişilerin aradığı herşeyi  toptan&perakende alabilmesi için izmirde doğma büyüme oldugum için izmirin her nktasını burada bir araya getimek ve birleştirmek istedim ve başkaları gibi yok şuyum yok buyum demeden dürüsçe bu yapmak iş ile ilgili  kesin ve kati olan düşüncelerim dir  www.izmirwep.net adresi altında bulması yanlış mı ve sizce çok kötü bir düşüncemi.

Not : tüm bunların yanı sıra izmir içi ve izmir dışından iş arayan kişileri alış verişte olduğu gibi eleman arayan firma ve esnaf arkadaşlarımızın da sitemiz üzerinden kendilerine aradıkları  statüde veya meslekte eleman bulabilecekleri düşüncesi ile wep sitemiz üzerinden sadece mail yolu ile  ulaşabileceklri iki ayrı bölüm oluşturduk izmirwep.net aiesi olarak hayırlı uğurlu olması dileği ile oluşturduk.

Firma rehberi

Firma rehberi